AUTOKEMPINK OSIKA
Autokempink Osika - PROVOZOVATEL
- KONTAKTNÍ ADRESA
- INFORMACE

ASOCIACE technických sportů
Nová Bystřice z.s.
Mírové nám. 59
378 33   Nová Bystřice
IČ: 60816236, DIČ: CZ60816236

Provozovna: 
středisko 002 Autokempink Osika

č.tlf.: +420 384 386 157

kemp@kemposika.cz
Home O nás Kontakty Ubytování Podniky (firmy) Recepce Služby Ceníky Informace Galerie Okolí Odkazy
KDO JSME
V jednom z nejromantičtějších zákoutí Javořické vrchoviny, právem nazývané Česká Kanada, v krajině plné lesů, luk, rybníků a dravých říček, v krajině oplývající mnoha vzácnými druhy živočišné i rostlinné říše, v krajině nezasažené civilizačními vlivy, v krajině plné historických památek, leží na břehu rybníka Osika /68 ha/ v nadmořské výšce  631 m.n.m. AUTOKEMPINK OSIKA.
Rybník Osika, dříve znám pod názvem A.S.P.E., byl založen již v 16. stol. mnichy paulánského řádu z nedalekého kláštera Nejsvětější Trojice. Maximální hloubka rybníka je 5 m. Rybník je znám svou velmi čistou vodou, kterou si udržuje po celou rekreační sezónu a svou písčitou, pozvolna se svažující pláží, která umožňuje koupáni i našim nejmenším návštěvníkům. Velká plocha rybníka umožňuje provozování windsurfingu, lodiček apod.
Již při příjezdu do autokempinku Osika si můžete všimnout žulového obelisku z 19. stol., který připomína založení nejstarší zeměměřičské sítě v českých zemích. Od obelisku je zajímavý výhled na Novobystřicko, Novohradske hory a Kleť.
Autokempink Osika leží v neporušené krajině, známé svými rozsáhlými lesy, čistými říčkami, malebnými rybníky apod. V neposlední řadě je tato oblast známa svým čistým ovzduším, které je balzámem na dýchací ústrojí lidí z míst zasažených exhalacemi aut, továren apod.
Celý areáln autokempinku Osika má rozlohu téměř 14 ha a nabízí tyto druhy ubytování:
- CHATY - čtyřlůžkové, více o chatách zde, objednávka je možná zde
- KARAVANY - vlastní karavany rekreantů s možností připojení na el. přípojky 220V /6A nebo 10A jističe/.
                    (více o umístění karavanů, obyt. automobilů apod. zde)
- STANY - vlastní stany rekreantů s možností připojení na el. přípojky 220V /6A nebo 10A jističe/
              (více informací o umístění stanů zde)
V areálu autokempinku Osika je umístěna také celá řada rekreačních objektů, patřících podnikům a firmám z celé ČR. Zájemcům o podnikovou rekreaci poskytneme další informace a podmínky na tomto kontaktu. V autokempinku Osika je umístěn soubor sociálních zařízení, sprchy a umývárny s teplou vodou, prádelna, žehlírna a kuchyňka s el., nebo PB vařiči.
Rekreantům nabízíme i některé neplacené služby. Na recepci je také společenská místnost s televizorem, půjčovna společenských her, sportovního vybavení  - míče, ping-pong, sítě apod. V autokempinku osika je také několik prodejen potravin, rychlého občerstvení, zeleniny, nápojů, retaurace, potřeb osob. hygieny apod. Na pláži je umístěno sportovní hřiště, dětský koutek s houpačkami, pískovištěm a lavičkami.
  Večer můžete zažít hezké chvíle u praskajících ohňů.